Тестувальник продукції ТМ Добра Господарочка: станьте експертом!

Ім`я*
Введіть ім'я

Прізвище*
Введіть Прізвище

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту

Телефон*
Введіть телефон

З умовами тестувальника*
Введен недействительный тип данных

Друзі! Пропонуємо взяти участь в тестуванні продукту.

Безкоштовно отримайте продукцію, протестуйте та залишіть відгук.

Умови участі в програмі «Тестувальник продукту» ТМ Добра Господарочка:

  1. Зареєструватися на сайті ТМ "Добра Господарочка" на сторінці «Тестувальник продукції».
  2. 10 людей буде відібрано серед бажаючих протестувати продукцію за допомогою сервісу random.org, ісля чого представники ТМ "Добра Господарочка" зв'яжуться з обраними тестувальниками для уточнення додаткової інформації.
  3. Представники ТМ "Добра Господарочк"а надсилають продукцію - ви користуєтесь (тестуєте) та залишаєте відгук.

Умови тестувальника:

Безкоштовне тестування

*Доставка продукції в найближче відділення Укрпошти, Нової Пошти безкоштовна.

**За допомогою сервісу random.org для тестування буде відібрано 10 охочих, які підтвердять участь у тестуванні.

Організатор залишає за собою право призупиняти, відновлювати, припиняти проведення тестування продукції, зміну правил умов відбору та тестування у будь-який момент, про що додатково повідомляє за наступним лінком http://www.dg.betta.ua/tester-products.

Тестування продукції проводиться на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей(на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення тестування, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення продукції Тестувальнику за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей.


Якщо залишились запитання надсилайте за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Або через форму на сайті - http://www.dg.betta.ua/contacts

Контактний номер тел.: +38 (044) 594 6404, (044) 594 6405