ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ від ТМ «Добра Господарочка»

«Мультиварка в обмін на фото»

Організатор: ТОВ «Бетта», ЄДРПОУ 31405839;01014, м. Київ, вул. Струтинського 6, (надалі – «Організатор»).

Місце проведення Акції:

Мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр-К» і «Нова Лінія».

Адреси торгових точок:

Торгові точки Адреса Область
Епіцентр м. Київ,вул. Братиславська, буд. 11 Київська
Епіцентр м.Київ, вул.В.Кільцева, 1б Київська
Епіцентр м.Київ, пр.Григоренко, 40 Київська
Епіцентр м.Київ вул. Віскозна, 4 Київська
Епіцентр м. Київ, Київська обл., с.ПП Борщагівка, вул.Кришталева. 6 Київська
Епіцентр м. Київ, вул. Берковецька, 6-В Київська
Епіцентр Київ, вул. Полярна 22д Київська
Епіцентр м.Київ, м. Бровари, вул Київська,241  Київська
Епіцентр м.Львів, вул.Городоцька, 302 Львівська
Епіцентр м. Львів, вул. Б.Хмельницького 188А Львівська
Епіцентр м.Одеса, Овідіопільське шосе, 1 Одесская
Епіцентр м.Одеса, пр-т М.Жукова, 99 Одесская
Епіцентр Дніпропетровська обл., смт.Ювілейне, вул.Бабенка, 25 Днепропетровская
Епіцентр м. Дніпропетровськ, Запорізьке шосе 62-к Днепропетровская
Епіцентр м.Харків, пр.Гагаріна, 352 Харьковская
Епіцентр м. Харків, вул. Архітекторів, 7 Харьковская
Епіцентр м. Харків, вул. Героїв Праці, 9-А. Харьковская
Нова Лінія м. Київ; вул.Оноре де Бальзака, 65/1 Київська
Нова Лінія Київська обл.; смт. Чабани; Одеське шосе, 8 Київська
Нова Лінія Київська обл.; м. Буча; вул. Нове шосе, 48 Київська
Нова Лінія м. Львів; вул. Щирецька, буд. 7 Львівська
Нова Лінія м. Одеса; Ленінградське шосе, 8/2 Одесская
Нова Лінія м. Одеса; 21 км. Старокиївського шосе Одесская
Нова Лінія м.Дніпропетровськ; вул.Стартова, дом 9а Днепропетровская
Нова Лінія м. Харкiв; пр-т. Гагарiна, 318в Харьковская

Період проведення Акції:

Загальний період проведення Акції: з 29.08.2015 по 11.10.2015 включно.

  1. Умови участі в рекламній акції від ТМ «Добра Господарочка» (надалі - «Акція»):

1.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які проживають на території України, досягли повноліття (18 років), та які в період проведення Акції належним чином виконали всі правила та умови цієї Акції, наведені нижче.

1.2. Акція проводиться по відношенню до всього асортименту товарів Торгової марки «Добра Господарочка» (надалі - «Акційна продукція»).

  1. Для того, щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам даних Умов, необхідно:

2.1. Протягом строку дії Акції згідно даних правил придбати Акційну Продукцію у кількості не менше однієї упаковки в місці проведення Акції;

2.2. Зареєструвати фіскальний чек, що підтверджує здійснення купівлі Акційної продукції, у  консультанта ТМ «Добра господарочка» за касовою зоною.

2.3. Повідомити консультанту ТМ «Добра господарочка» за касовою зоною свої контактні  дані: прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону та електронну пошту.

2.4. Надати свою згоду консультанту зробити фото учасника поруч з «Ростовою лялькою» ТМ «Добра господарочка» та надати свою згоду на розміщення такої фотографії на сайтах:

facebook.com, ok.ru, vk.com, twitter.com, dg.betta.ua та betta.ua.

2.4.1. У випадку відсутності консультанта на місці продажу Акційної продукції, особа, яка бажає стати учасником Акції має право придбати не менше однієї одиниці Акційної продукції, зберегти фіскальний чек, та власноручно зробити фото поруч з «ростовою лялькою» ТМ «Добра господарочка», яке необхідно відправити за наступною адресою:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. У такому випадку особа втрачає право на отримання гарантованого заохочувального подарунку, проте має право взяти участь у розіграші головного подарунку – мультиварки.

2.5. Учасник, що виконав умови передбачені п.2.1. – 2.4. цих правил гарантовано отримує один заохочувальний подарунок та можливість взяти участь у розіграші головного подарунку - мультиварки.

2.6. Розіграш мультиварки (в кількості 3 штук кожного розіграшу) проходить в наступні дати:

«11» вересня 2015 р.

«18» вересня 2015 р.

«25» вересня 2015 р.

«2» жовтня 2015 р.

«16» жовтня 2015 р., шляхом обрання переможця розіграшу за допомогою програми, що знаходиться на сайті random.org.

  1. Фонд подарунків Акції:

3.1. Гарантовані заохочувальні подарунки:

Подарунки Кількість
Фольга алюмінієва ТМ "Добра Господарочка", 10 м*28 см, 9 мкм 740
Плівка для харчових продуктів ТМ "Добра Господарочка", 30 м*29 см, 7-8 мкм + 3 м ПОДАРУНОК! 870
Папір пергаментний для випікання ТМ "Добра Господарочка", 5 м*28 см + 50 см БЕЗКОШТОВНО! 1000
Рукавички латексні господарчі ТМ "Добра Господарочка", міцні, розмір L    1500
Магічна губка ТМ "Добра Господарочка", 1 шт, 120*65*30 мм    1620
Кухонні губки "Мульті Ефект" ТМ "Добра Господарочка", 2 шт. 1120

 

3.2. Головний подарунок: Мультиварка у кількості 15 (п'ятнадцять) штук.

3.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

3.3.1. фізичні особи, які не дотримуються вимог цих Правил;

3.3.2. фізичні особи, що придбали акційну продукцію після періоду проведення Акції.

3.3.3. Учасники Акції несуть відповідальність за правильність зазначення всієї інформації, яку вони надають на запит Організатора Акції у відповідності до чинного законодавства України, яке регулює питання обробки та захисту персональних даних та інформації.

3.4.4. У разі виявлення вищезазначених осіб серед учасників, які можуть претендувати на здобуття будь-якого подарунку, подарунок такому учаснику не надається.

  1. Термін проведення Акції:

4.1. Акція проводиться в мережі гіпермаркетів «Епіцентр - К» та «Нова лінія» в період з 29.08.2015 по 11.10.2015 включно (далі також «строк проведення Акції» або «період Акції»).

  1. Умови отримання подарунків:

5.1. Подарунки вказані в п.3.1. Правил:

Кожний учасник, що виконав умови передбачені п.2.1. – 2.4. цих правил гарантовано отримує один заохочувальний подарунок одразу на місці розміщення консультанта ТМ «Добра господарочка» в за касовій зоні після виконання умов п. 2.1. – 2.4. цих правил.

5.2. Головні подарунки - мультиварки (по 3 штуки кожного розіграшу).

5.2.1. Всі Учасники Акції, що виконають п. 2.1. – 2.4.1. цих правил, та нададуть свою згоду на публікацію свого фото поруч з  «Ростовою лялькою» ТМ «Добра господарочка» на сайтах facebook.com, ok.ru, vk.com, twitter.com, dg.betta.ua та betta.ua, збережуть фіскальний чек, отримують можливість стати власником одного головного подарунку – мультиварки, за умови належного та повного дотримання умов цих правил Акції.

5.2.2. Визначення Учасників, що отримають Головний подарунок мультиварку (надалі «Розподіл»), проводиться наступним чином:

5.2.3. Розподіл Головних подарунків мультиварок (по 3 штуки кожного розіграшу) відбувається серед усіх Учасників Акції, що придбали хоча б 1 одиницю Акційної продукції, дозволили зробити консультанту фото поруч з «ростовою лялькою» ТМ «Добра господарочка» або за відсутності консультанта власноручно зробили фото та прислали хоча б 1 фото з «ростовою лялькою» ТМ «Добра господарочка» на акційну адресу та коректно повідомили свої контактні данні для можливого зв’язку.

«11» вересня 2015 р., «18» вересня 2015 р., «25» вересня 2015 р., «2» жовтня 2015 р. та «16» жовтня 2015 р. випадковим чином, шляхом застосування програми на сайті random.org буде визначено по три переможця, що отримають по одному головному подарунку. Подарунок відправляється на вказану Учасником - Переможцем поштову адресу в спосіб обраний Організатором. Отримання подарунків здійснюється Учасниками Акції особисто.

5.3. Інформація про переможців Акції буде опублікована на сайті Організатора http://www.dg.betta.ua/  у вказані дати розіграшу 2015 року.

5.4. Витрати з доставки подарунків повністю покладаються на Організатора.

5.5. Подарунок, що не буде забраний Учасником Акції за вказаною Учасником адресою протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати його надходження, повертається відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився від подарунку і автоматично втрачає право на його отримання, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим подарунком на власний розсуд.

  1. Інші умови отримання подарунків:

7.1. Організатор залишає за собою право:

7.1.1. В односторонньому порядку змінювати правила та умови проведення Акції. Такі зміни підлягають опублікуванню в порядку, який передбачений чинним законодавством України.

7.1.2. Виконувати всі дії та надавати документи, які необхідні для безперешкодного отримання та передачі подарунка.

7.1.3. Повторне відправлення подарунків, не одержаних з будь-яких причин, не передбачається, і Організатор не несе зобов’язань і не розглядє претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику Акції будь-яких компенсацій.

7.1.4. Отримання подарунків Акції допускається лише особами, що отримали відповідне право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, установленому цими Правилами.

7.1.5. У випадку втрати права на отримання подарунка Учасником, Організатор має право провести визначення нового переможця на тих же умовах визначених Правилами.

7.1.6. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання подарунків Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника Акції права на одержання подарунків. При цьому, цей Учасник вважається таким, що відмовився від отримання відповідного подарунку, та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі грошової.

7.1.7. Подарунки Акції не підлягають обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити подарунок, який бере участь в Акції, на інший аналогічний подарунок, попередньо повідомивши Учасників Акції про таке рішення на сайті http://www.dg.betta.ua/

7.1.8. Відповідальність за якість подарунків Акції та їх гарантійне обслуговування несуть їх виробники згідно чинного законодавства України.

7.1.9. Організатор Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання подарунків Акції Учасниками після їх одержання та/або за неможливість Учасників Акції скористатись наданими подарунками з будь-яких причин.

  1. Інформування Учасників Акції:

8.1. Офіційні Правила Акції публікуються на сайті http://www.dg.betta.ua/.

8.2. Результати Акції будуть опубліковані на сайті http://www.dg.betta.ua/.

8.3. Зовнішній вигляд реальних подарунків може відрізнятися від їх зображення в рекламних матеріалах.

8.4. Організатор має право вносити зміни в дані Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, з обов’язковим їх розміщенням на сайті http://www.dg.betta.ua/

  1. Інші положення:

9.1. У разі виникнення будь-яких суперечок стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

9.2. Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами та Правилами Акції і повинен їх виконувати.

9.3. Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур'єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли або надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили.

9.4. Організатор Акції не несе відповідальності за достовірність отриманої від Учасників Акції інформації, в тому числі за дійсність, достовірність та належність Учасникам Акції почтових адрес.

9.5. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість Учасника Акції отримати або скористатися передбаченими цими Правилами подарунками у зв’язку із відсутністю у такого Учасника необхідних документів або іншими обставинами, які не залежать від волі Організатора Акції.

9.6. Беручи участь в цій Акції, Учасник погоджується, що розміщення його прізвища, імені, по-батькові в оголошенні результатів Акції може бути здійснене без його письмової згоди.

9.7. Організатор Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за неможливість надіслання/надання подарунків Акції Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інша інформація була вказана невірно та/або нерозбірливо, змінено тощо. При цьому такий Учасник не має права на одержання будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.

9.8. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду на безкоштовне використання (не буде мати жодних фінансових та матеріальних претензій в подальшому в тому числі право на отримання гонорару за використання відзнятого матеріалу) наданої ним інформації про себе Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення.

9.9. Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції та отримання подарунків лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди ТОВ «Бетта».

9.10. Організатор/Виконавець і пов'язані з Акцією особи не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання подарунку. Організатор/Виконавець Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.11. Оподаткування подарунків, які отримуються Учасниками Акції за результатами проведення Акції покладається на Організатора Акції. Нарахування, утримання та сплата податків проводиться таким податковим агентом у відповідності до умов, які встановлені Податковим кодексом України.

9.12 .Дані Правила є єдиними офіційними правилами участі в Акції.

9.13. Дана Акція не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.


Хотите получать подарки, принимать участие в конкурсах и первыми узнать о наших акциях?

Оставьте свой email.


Имя*
Введите Имя

Электронный адрес *
Введите электронный адрес