П'ятниця, 21 липня 2017 11:10

Рукавички поліетиленові - від кухні до прилавків супермаркетів!

Необхідні та зручні речі для побутових справ - невід’ємні помічники кожної господині, що дбає про вивільнення часу на себя, спілкування з родиною, друзями та на приємні турботи.

ТМ «Добра Господарочка» знає, як важливо знаходити час не лише на домашні клопоти, а й на відпочинок, а ще - вона справжня прихильниця комфорту та зручності у всьому. Саме тому у лінійці продуктів бренду «Добра Господарочка» з’явились рукавички поліетиленові.

Зручність рукавичок важко переоцінити! Вони захищають руки від жиру, бруду, вологи, сторонніх запахів, наприклад, риби, часнику тощо під час приготування їжі; при виконанні різноманітних господарчих та малярних робіт. Шанувальникам експериментів із волоссям  рукавички також стануть у нагоді: вони допоможуть змінювати колір без потрапляння фарби на шкіру рук. Очищення овочів, оброблення м’яса, риби, робота з тістом, -  з рукавичками поліетиленовими одне задоволення. У торгівельній сфері рукавички також знайдуть своє місце і допоможуть не забруднити руки  як покупцям, так і продавцям.

Бонус: зручний клапан для виймання рукавичок.


Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту