Вівторок, 17 липня 2018 09:41

Рукавички латексні з довгими манжетами – захист високого левелу!

Ви любите вимитий посуд, але терпіти не можете, коли вода потрапляє у ваші рукавички? Ви вже вкотре обіцяєте собі вимити ванну, унітаз та умивальник до дзеркального блиску, але боїтесь, що чистячі та миючі засоби потраплять на шкіру рук? Ви мрієте пофарбувати балкон та озеленити його, перетворивши на справжній сад, але не хочете забруднити руки фарбою або землею? Так, знайоме відчуття…

Але «Добра Господарочка» була б не «Доброю Господарочкою», якби не знайшла, як завжди, вихід! Зустрічайте новинку в лінійці продукції ТМ «Добра Господарочка» - рукавички господарські латексні з довгими манжетами.

Приємні на дотик, еластичні, зручні рукавички з  подовженим гофрованим манжетом надійно  захищають руки від забруднень та дають відчуття комфорту завдяки бавовняному напиленню.

Рукавички виготовлені із 100%-го надміцного латексу та мають в середині приємне на дотик бавовняне напилення. Рукавички не містять тальк. Завдяки анатомічній формі та правильно підібраному розмірі рукавички зручні у використанні і не з'їжджають з рук. Гофровані манжети попереджають потрапляння вологи в середину рукавички, що робить прибирання, миття посуду та інші господарські роботи ще легшими та приємнішими.

Рукавички доступні у яскравому червоному кольорі та трьох розмірах: S,M,L


Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту