Понеділок, 19 червня 2017 14:43

MUST HAVE для дачника - рукавички для садово-городніх робіт

 

Весняно-літній сезон – сама активна і улюблена пора для будь-якого дачника. Роботи за період холодів накопичилось багато, але зате як чудово привести в порядок і облагородити присадибну ділянку, «розбудити» будинок від зимової сплячки і, звичайно ж, висадити грядки, щоб потім зібрати свій перший урожай. А це - ціле таїнство!

ТМ «Добро Господарочка», як справжня господиня і пристрасна дачниця, знає, що робота із землею - процес не з легких і аж ніяк не відрізняється чистотою. Погодьтеся, земля під нігтями і сухість рук з можливими мікротравмами - задоволення не із приємних. Саме тому в лінійці продуктів бренду «Добра Господарочка» з'явилася новинка - рукавички для садово-городніх робіт.

Рукавички покликані захистити руки під час робіт, пов’язаних  із домашнім господарством. Завдяки міцному трикотажу і нітриловому покриттю, якими вкриті рукавички, руки і нігті при взаємодії з землею, рослинами і робочим інвентарем залишаються захищеними.  А літній, яскравий та надихаючий дизайн рукавичок буде піднімати настрій і радувати око.

Рукавички рекомендовано використовувати під час садово-городніх та господарських робіт.


Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту