Історія екстравагантного шотландця

Власник мережі зіркових ресторанів, володар трьох зірок Мішлена, ексцентричний кухар-авантюрист - Гордон Рамзі (Gordon Ramsay).

 Всі кухарі вперті, егоїстичні і думають лише про себе...

 Гордон Рамзі 

Гордон Рамзі - одна із культових особистостей сучасності в британській гастрономічній індустрії. Він шеф, ресторатор, який відкрив заклади в 7-х країнах світу, телезірка і автор книг. Виходець із Шотландії, 4-а дитина в сім'ї медсестри і власника магазину, Рамзі не мислив свого життя без футбола. У 12 років він вже грав в юнацькій команді Ворвікшир, показуючи відмінний результат і подаючи великі надії в спорті. Але доля розпорядилася інакше - в 1984-му році разом з іншими перспективними футболістами Рамзі запросили на перегляд у шотландський клуб Glasgo Rangers, де прямо під час тренування він отримав серйозну травму меніска. До кінця коліно відновити не вдалося, тому кар'єра футболіста закінчилася, так і не розпочавшись. Незважаючи на те, що в п'ятнадцятирічному віці Рамзі підписав свій перший контракт, за головну команду він так жодного разу і не грав...

У шістнадцять років майбутній кухар почав самостійне життя. Він зняв квартиру і вступив до технічного коледжу, де вивчав управління готелем і рестораном. Вибір коледжу з таким профілем було спонтанним рішенням, яке визначило подальшу долю юнака. Поступово Рамзі втягнувся в кулінарію і став вивчати мистецтво приготування їжі. Свою кухарську кар'єру Гордон Рамзі починав з роботи керуючим готелем, потім його запросили до ресторану в Уікхем на посаду шефа, проте з ресторану Гордона звільнили через його бурхливий роман з дружиною власника. Закінчивши коледж, Рамзі переїхав до Лондона. Там його прийняли на роботу в престижний ресторан «Harvey's». У той час керував ним Марко П'єр Уайт. Робота в цьому ресторані стала прекрасним стартом кар'єри майбутнього знаменитого шеф-кухаря. Рамзі зайнявся вивченням французької кухні, після чого його запросили в ресторан «Le Gavroche».

Рамзі зайнявся вивченням французької кухні

За рекомендацією шеф-кухаря Альбера Ру, Рамзі відправився до французьких Альп, де працював у готелі «Diva» разом з Альбером. Вже після цього цінного досвіду він поїхав до Парижа і там отримав роботу у Гая Савоя і Жоеля Робушона, які на той час були володарями Мішленовських зірок. Три роки Гордон працював і навчався в Парижі. Ще рік він працював в якості особистого кухаря на Бермудських островах на приватній яхті.

Отримавши колосальний досвід, Гордон повернувся в Лондон. У ресторані «La Tante Claire» (Челсі) він зайняв шефське місце. Марко П'єр Уайт підтримав Рамзі, так він став одним із співвласників ресторану в Россморі, який майже в той же час перейменували в «Aubergine». Через рік це місце удостоїли першої зірки Мішлен, а в 1997-му - другої зірки. Гордон в тому ж 1997-му покинув ресторан. Разом з ним звільнився весь персонал. Ця подія стала поштовхом до розвитку Гордона як підприємця.

Далі Рамзі відкрив свій ресторан, який назвав «Gordon Ramsay at Royal Hospital Road». У 2001-му заклад отримав три зірки. Гордон став володарем найвищого рейтингу серед шефів-британців. Другим рестораном Рамзі став «Petrus», який отримав першу зірку, не пропрацювавши і одного року. У 2007-му році «Petrus» вже володів двома зірками. На сьогоднішній день підприємець і шеф-кухар Гордон Рамзі володіє десятьма ресторанами. Кожному з них присвоєно не менш ніж одну зірку. Імперія Рамзі за приблизними підрахунками оцінюється в суму сто шістдесят три мільйони доларів. Гордону в цій імперії належать 69%.

Гордоном написана не одна кулінарна книга: «Passion for Flavour», «A Chef for all Seasons», «Passion for Seafood», «Secrets», «Passion for Seafood», «Just Desserts» та ін. Всього Рамзі написав дванадцять кулінарних книг та дві автобіографічні.

Гордоном написана не одна кулінарна книга


Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту