Понеділок, 11 вересня 2017 11:53

Осіннє танго

На календарі − 11 вересня, і в наше місто неспішно приходить осінь. Зараз вона ще тепла, сонячна, боязка... Але зовсім скоро руда бестія покаже себе у всій красі! У неї абсолютно неймовірний пряний аромат... Запах багаття з нотками смутку, кориці, гвоздики, кавових зерен і чогось таємничого.

Осінь − це не просто! Осінь − це танець дощу з вітром мокрою бруківкою, по сірих холодних тротуарах, по вулицях і вуличках нашого міста. Осінь − це дивитись, як вітер з дощем безсоромно кружляють в шаленому ритмі на дахах будинків, заманюючи в свій танець пожовкле листя, будять людей, заважають спати... Але яке ж прекрасне це нахабне пристрасне танго! І коли ти дивишся на їх танець, розумієш, відчуваєш його кожною клітинкою всього свого єства, відразу ж прощаєш винуватцям свого болісного безсоння абсолютно все!

Вранці осінь − це повільний романтичний вальс, боязкий, несміливий, схожий на перший танець парочки випускників, але такий же чуттєвий і прекрасний... Осінь − це щоденна загадка. Вона так багатогранна і прекрасна. Осінь − це аромат багаття десь там, далеко, в мокрому лісі, це серпанок, що піднімається над озером, створюючи ту саму атмосферу таїнства, чарівництва, магії. Осінь − це затишні кашемірові кардигани, і, звичайно ж, привід вигуляти різнокольорову парасольку і гумові чоботи, які покірно очікують свого зоряного часу на далекій полиці шафи.

Осінь − це домашнє червоне терпке вино, задушевні розмови в парку на мокрій від дощу лавці, ароматний латте, американо, еспресо і пухнастий теплий плед на затишній терасі заміського ресторанчика. Осінь − це таємниця. Її можна порівняти з вуаллю на обличчі прекрасної незнайомки, яка раптово з'явившись перед очима, розчиняється десь на горизонті, залишаючи після себе гірко-солодкий післясмак... Осінь − це одні мрії з кимось на двох, це гаряче дихання на змерзлі долоні і п'янке відчуття щастя та гармонії.

Осінь − це чергова упаковка вітаміну С на дні сумочки і очікування першого снігу. Осінь − найбільш суперечлива і найпрекрасніша пора року. Небесний художник вдало підібрав фарби і щедро видавав їх на уявну палітру, створивши шедевральну картину. Картину, який немає рівних, картину, поруч з якою блякнуть роботи великих художників... Ось яка вона, ця сама осінь... наша осінь... наша найкраща 2017 осінь...


Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту