Про нас

ТМ «Добра Господарочка» пропонує легку концепцію ведення домашнього господарства.

Побутові справи – невід’ємна частина нашого життя, а навкруги стільки усього цікавого та незвіданого, що витрачати увесь свій дорогоцінний час на ведення домашнього господарства - неприпустимо! Ми розуміємо, як важко бути жінкою XXI століття та поєднувати в собі бізнес-леді, маму, господиню. Саме тому ми створили продукцію ТМ «Добра Господарочка». Завдяки сучасним технологіям та турботі про споживача, ТМ «Добра Господарочка» полегшує ведення домашнього господарства. Готувати та прибирати із задоволенням – легко! Спробуйте та переконайтесь у цьому самі!

Місія:
Виробляти товари, які змінять Ваше уявлення про ведення домашнього господарства та перетворять побутові справи на приємні турботи. Допомогти споживачу створювати комфорт, чистоту та затишок в оселі і смачні страви на кухні.

Торгова марка «Добра Господарочка» з’явилась на ринку у 2005 році. Виробник - компанія «Бетта» - надійний і стабільний партнер на території України, здатний задовольнити запити найвимогливішого Клієнта.

На сьогоднішній день ТМ «Добра Господарочка» динамічно розвивається, оновлюючи та розширюючи свій асортимент, орієнтований на сферу прибирання та приготування їжі.  При виробництві продукції ТМ «Добра господарочка» використовуються передові технології та якісна сировина.

Ми постійно прагнемо досконалості та слідкуємо за новинками ринку, щоб бути завжди на крок попереду і пропонувати споживачу лише якісний, актуальний продукт.

Наша ціль – не лише задовольнити Ваші потреби, а й перевершити очікування. Широкий асортимент товарів ТМ «Добра Господарочка» включає усі необхідні позиції для ведення домашнього господарства. 

ТМ «Добра Господарочка» - тільки необхідні речі!

Фон на кухні Добра Господарочка на кухні

Хочете отримувати подарунки, беріть участь у конкурсах та першими дізнавайтесь про наші акції?

Залиште свій email.


Ім`я*
Введіть ім'я

Електронна пошта*
Введіть електронну пошту